Skip to content

Zarabiaj na wynajmie nad morzem - to ochrona antyinflacyjna kapitału, a przy tym atrakcyjny i stały dochód

Aparthotel – czy warto inwestować

✔ W dłuższej perspektywie i uwzględniając wzrost wartości lokalu, zyski z inwestowania przewyższają zyski, jakie można uzyskać z obligacji, lokat bankowych czy giełdy.
✔ Inwestowanie w aparthotele może być mniej czasochłonne i bardziej bezpieczne niż standardowy wynajem nieruchomości (plusem możliwość wsparcia zarządcy i brak obowiązków wobec lokatorów).
✔ To także prestiżowa forma inwestowania.
✔ To obiekt, który może także służyć Twojemu wypoczynkowi.


Dlaczego właśnie ten aparthotel i w tej lokalizacji

Decydując się na tego typu inwestycje warto przede wszystkim postawić na nadmorską lokalizację. Ceny zakwaterowania są tu wyraźnie wyższe niż w górach – w szczycie sezonu nawet o ponad 40%.

Dodatkowo położenie powinno sprzyjać wypoczynkowi – zarówno takiemu w ciszy, jak i aktywnemu. Sianożęty, bo tu zlokalizowany będzie nasz aparthotel, doskonale wpisują się w te oczekiwania najemców. To spokojna, choć rozwijająca się miejscowość, z dobrą infrastrukturą, oddalona zaledwie kilka kilometrów od dużych kurortów – 5 min drogi od miejscowości Ustronie Morskie i 13 min od Kołobrzegu.

Inwestycja zakłada wybudowanie 2 budynków o 4 kondygnacjach z dodatkowym poziomem w postaci antresoli nad ostatnią kondygnacją. Będzie to 112 apartamentów o wielkości od 25 do 67 m2 z balkonami, a w wersji premium na najwyższej kondygnacji od 53 do 101 m2. W każdym budynku planowana jest winda oraz klimatyzacja centralna na dachu (zamontowana w niewidoczny sposób). Dodatkowo na parterze i na antresolach będzie możliwość montażu prywatnego jacuzzi.

Na terenie obiektu przewidziano także lokale usługowe oraz 50 miejsc parkingowych w hali garażowej i 6 miejsc naziemnych. Jakimi jeszcze atutami będzie się odznaczał aparthotel:

✔ dogodna odległość od plaży (350m od morza w linii prostej);
✔ wszystkie apartamenty zostaną wykończone pod klucz, będą w pełni wyposażone oraz umeblowane, a to wyróżnik na tle konkurencji;
nabywcy i goście znajdą tu salę fitness i siłownię, SPA z sauną, rowerownię;
✔ na zewnątrz planujemy strefę wypoczynku dla dorosłych i zabaw dla dzieci;
✔ obiekt ma być przyjazny również przyrodzie – będą tu zielone tereny wspólne, ładowarki elektryczne, a także zielone dachy, które dodatkowo zimą zredukują utraty ciepła, a latem obniżą koszty klimatyzacji.


Sianożęty – tu warto inwestować

✔ Region ten intensywnie się rozwija, jego potencjał inwestycyjny rośnie, też zatem ceny nieruchomości też będą tam dynamicznie rosły.
✔ To wciąż kameralna, ale jednak z dobrą infrastrukturą, miejscowość.
✔ Sianożęty leżą w TOP 10 najchętniej odwiedzanych przez turystów gmin nadmorskich.
✔ Prawie połowa najemców w tym rejonie to turyści zagraniczni i to najchętniej odwiedzane przez nich województwo.
✔ Kurort słynie z piaszczystych, szerokich i zadbanych plaż, a także największego na wybrzeżu stężenia jodu.
✔ Sianożęty leżą w obrębie Obszaru Chronionego Krajobrazu, więc wyjątkowa przyroda i 5 okolicznych rezerwatów przyrody to atut tego terenu.
✔ Na amatorów sportów czekają pola golfowe, korty tenisowe, stadniny, różnego rodzaju boiska i łowiska wędkarskie.
✔ Są tu fantastyczne trasy spacerowe, rowerowe, a w pobliżu parki zielone i… parki rozrywki

Komfortowe apartamenty

Jak widzisz, dla gości to doskonałe miejsce, a Ciebie sposób na dodatkowy, stały dochód!
Zachęcająca okolica, nowoczesne, wykończone w wysokim standardzie apartamenty o różnych metrażach na miarę potrzeb i możliwości – to dobra inwestycja.

 

Wkrótce rozpoczynamy przedsprzedaż!

Chcesz wiedzieć więcej o starcie i mieć możliwość skorzystania z najlepszej oferty? Wypełnij formularz, a na  pewno otrzymasz powiadomienie w pierwszej kolejności.

 

    Strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA, obowiązuje Polityka Prywatności oraz Warunki Korzystania z Usług firmy Google.
    A może chcesz przystąpić do projektu jako inwestor strategiczny?

    To większy zysk!

    Istnieje możliwość podjęcia z nami współpracy na zasadzie istotnego dotowania całego projektu. Dla naszych Inwestorów oferujemy 2 sposoby przystąpienia do projektu, zabezpieczenia i różne warunki udziału w zyskach – w zależności od zainteresowania oraz możliwości.