Skip to content

Oferta inwestycyjna

Śniadecki Investment swoją działalność opiera na wyłącznej współpracy ze Śniadecki Development, który realizuje inwestycje budowlane o różnym profilu – począwszy od kameralnych osiedli przez obiekty o profilu wielorodzinnym po obiekty aparthotelowe.

Zobacz naszą bieżącą ofertę projektów

Aparthotel Sianożęty

Planowany przez nas projekt deweloperski to kompleks dwóch kameralnych, 4-kondygnacyjnych budynków z antresolami, gdzie zaplanowaliśmy na ten moment 112 apartamentów z balkonami lub dużymi tarasami o powierzchni średnio około 44 m2, a w przypadku lokali premium nawet 101 m2.

Tarasy nad Stawem (II etap)

II etap osiedla Tarasy nad Stawem jest równie atrakcyjny dla przyszłego mieszkańca i inwestora. Silne atuty sprzedażowe – m.in. lokalizacja, pełna zieleni i atrakcji okolica oraz obecność w ofercie lokali dla różnych grup klientów – podnoszą potencjał sprzedażowy Tarasów nad Stawem, czyniąc z nich znakomitą podstawę inwestycji kapitałowej.

Możliwość inwestycji
otwarta
Termin realizacji
Q1 2024

Porozmawiajmy o naszej ofercie

Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą, aby omówić, jak możesz wykorzystać potencjał rynku nieruchomości i inwestycji deweloperskich.

  • Przybliżymy Ci bieżącą sytuację na rynku
  • Przedstawimy możliwości inwestycyjne
  • Odpowiemy na Twoje pytania

    Strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA, obowiązuje Polityka Prywatności oraz Warunki Korzystania z Usług firmy Google.