Skip to content

Oferta inwestycyjna

Śniadecki Investment swoją działalność opiera na wyłącznej współpracy ze Śniadecki Development, który realizuje inwestycje budowlane o różnym profilu – począwszy od kameralnych osiedli przez obiekty o profilu wielorodzinnym po obiekty aparthotelowe.

Zobacz naszą bieżącą ofertę projektów

Aparthotel Sianożęty

Planowany przez nas projekt deweloperski to kompleks dwóch kameralnych, 4-kondygnacyjnych budynków z antresolami, gdzie zaplanowaliśmy na ten moment 112 apartamentów z balkonami lub dużymi tarasami o powierzchni średnio około 44 m2, a w przypadku lokali premium nawet 101 m2.

Aparthotel Grzybowo

Aparthotel Grzybowo to możliwość inwestycji w atrakcyjny rynek nieruchomości turystycznych w jednym z najliczniej odwiedzanych regionów nad Bałtykiem. Atrakcyjna działka w Grzybowie (gm. Kołobrzeg) odległości zaledwie 640 m od morza, stwarza potencjał realizacji zyskownego i bezpiecznego projektu.

Możliwość inwestycji
otwarta

Tarasy nad Stawem (II etap)

II etap osiedla Tarasy nad Stawem jest równie atrakcyjny dla przyszłego mieszkańca i inwestora. Silne atuty sprzedażowe – m.in. lokalizacja, pełna zieleni i atrakcji okolica oraz obecność w ofercie lokali dla różnych grup klientów – podnoszą potencjał sprzedażowy Tarasów nad Stawem, czyniąc z nich znakomitą podstawę inwestycji kapitałowej.

Możliwość inwestycji
otwarta
Termin realizacji
Q1 2024

Porozmawiajmy o naszej ofercie

Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą, aby omówić, jak możesz wykorzystać potencjał rynku nieruchomości i inwestycji deweloperskich.

  • Przybliżymy Ci bieżącą sytuację na rynku
  • Przedstawimy możliwości inwestycyjne
  • Odpowiemy na Twoje pytania

    Strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA, obowiązuje Polityka Prywatności oraz Warunki Korzystania z Usług firmy Google.