Skip to content

Aparthotel Sianożęty

Przedmiotem inwestycji jest grunt wraz z zabudową turystyczną położoną w Sianożętach, 5 min drogi od miejscowości Ustronie Morskie i 13 min od Kołobrzegu, 350 m od morza w linii prostej. Projekt zakłada 2 budynki o 4 kondygnacjach z dodatkowym poziomem w postaci antresoli nad ostatnią kondygnacją. Będzie to 112 apartamentów o wielkości od 25 do 67 m2 z balkonami, a w wersji premium na najwyższej kondygnacji od 53 do 101 m2.

W skrócie

Wiemy, jak tym projektem wyróżnić się na tle konkurencji

Planowana przez nas inwestycja zakłada wybudowanie obiektu zarówno w dogodnej odległości od plaży, jak i z doskonałą infrastrukturą. Dodatkowo z założenia ma być raczej kameralnym obiektem, co wśród klientów jest też dużym atutem. Doceniają oni również aspekty związane z dobrą siecią komunikacyjną, a ta również jest mocną stroną tej lokalizacji. Bardzo ważną kwestią jest także fakt, że wszystkie nasze mieszkania zostaną wykończone pod klucz, w pełni wyposażone i umeblowane, co wyróżnia nas na tle większości konkurencyjnych obiektów.

Profil inwestycji ma odpowiadać rosnącym oczekiwaniom nabywców i pozycjonować inwestycję jako jedną z najatrakcyjniejszych w okolicy. W związku z tym w projekcie planuje się wykonanie rekreacyjnych części wspólnych w budynku, takich jak siłownia, SPA z sauną czy rowerownia. Na terenie obiektu przewidziano także 50 miejsc parkingowych w hali garażowej i 6 miejsc naziemnych, lokale usługowe oraz zewnętrzną strefę rekreacji dla dzieci i dorosłych. Ponadto w każdym budynku planowana jest winda oraz klimatyzacja centralna na dachu (zamontowana w niewidoczny sposób). Dodatkowo na parterze i na antresolach będzie możliwość montażu prywatnego jacuzzi.

 

Parametry

 • Liczna budynków

  2
 • Kondygnacje

  4
 • Ilość apartamentów

  112
 • Ilość miejsc parkingowych

  56
 • Łączny metraż

  4939 m2
Zobacz także

Nasze poprzednie inwestycje

Chcesz dowiedzieć się, co już zbudowaliśmy?