Skip to content

Nasze inwestycje

Zobacz, co zbudowaliśmy do tej pory oraz co budujemy obecnie.

Śniadecki Development ma w swoim portfolio cały szereg zrealizowanych projektów deweloperskich.

Zaczynaliśmy od niewielkich przedsięwzięć pod Poznaniem, obecnie realizujemy wieloetapowe osiedla oraz inwestujemy w projekty w innych aglomeracjach.

Inwestycje w realizacji

Tarasy nad Stawem (II etap)

II etap osiedla Tarasy nad Stawem jest równie atrakcyjny dla przyszłego mieszkańca i inwestora. Silne atuty sprzedażowe – m.in. lokalizacja, pełna zieleni i atrakcji okolica oraz obecność w ofercie lokali dla różnych grup klientów – podnoszą potencjał sprzedażowy Tarasów nad Stawem, czyniąc z nich znakomitą podstawę inwestycji kapitałowej.

Możliwość inwestycji
otwarta
Termin realizacji
Q1 2024

Osiedle Asymetria

O unikalności Osiedla Asymetria, oprócz znakomitej lokalizacji i wysokiego standardu wykonania, przesądza przede wszystkim znakomity projekt architektoniczny, dzięki któremu mieszkania na osiedlu zapewniają komfort i prywatność bliską domom wolnostojącym. To silne atuty sprzedażowe tej dość kameralnej (18 lokali w 9 budynkach) inwestycji.

Możliwość inwestycji:
zamknięta
Termin realizacji:
Q3 2023

Osiedle Tuleckie - Szeregowce

36 mieszkań w domach szeregowych to trzeci Osiedla Tuleckiego – sztandarowego projektu Śniadecki Development. Funkcjonalne lokale o powierzchni 62 i 73 m2, nowoczesna architektura i znakomita lokalizacja przesądzają o atrakcyjności tej inwestycji.

Możliwość inwestycji:
zamknięta

Termin realizacji:
Q4 2021 lub Q1 2022, w zależności od budynku.

Tarasy nad Stawem etap I

Dobrze skomunikowane ze stolicą województwa podpoznańskie Owińska, widok na malowniczy staw i duże możliwości aranżacji lokali to Tarasy nad Stawem w jednym zdaniu. Obecnie dobiega końca budowa pierwszego z trzech budynków szeregowych, wkrótce rozpocznie się budowa drugiego, a niedługo później – ostatniego.

Możliwość inwestycji:
zamknięta
Termin realizacji:
od Q1 2022 do Q3 2023, w zależności od budynku

Parkowe Kuklice

2 szeregowce, 8 lokali po 91 m2 każdy, projekt przygotowany z myślą o zapewnieniu poczucia prywatności to cechy tej wyprzedanej w całości inwestycji w podwrocławskich Kuklicach.

Termin oddania do użytkowania:
Q1 2022 (szeregowce) Q4 2022 (dom)
Możliwość inwestycji:
zamknięta

Nowe Gortatowo

To jeden z mniejszych aktualnych projektów inwestycyjnych Śniadecki Development: 2 domy w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej. Domy powstaną w bezpośrednim sąsiedztwie jednej z wcześniejszych realizacji firmy, w Gortatowie w gminie Swarzędz.

Możliwość inwestycji:
zamknięta
Termin realizacji:
Q4 2022

Inwestycje zrealizowane

Osiedle Tuleckie

Osiedle Tuleckie otworzyło nowy rozdział w historii Śniadecki Development. Pierwsze dwa etapy osiedla to łącznie 32 lokale w 16 efektownych „bliźniakach” i początek największego jak do tej pory osiedla realizowanego przez firmę. Przestronne, komfortowe lokale i łatwy dojazd do centrum Poznania i autostrady A2 spowodowały, że lokale szybko znalazły nabywców.

Możliwość inwestycji:
zamknięta

Termin realizacji:
od Q4 2020 do Q4 2021, w zależności od budynku

Porozmawiajmy o atrakcyjnych zyskach

Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą, aby porozmawiać o bieżącej ofercie i możliwościach inwestycyjnych.

  • Zaprezentujemy nasze dotychczasowe i planowane realizacje
  • Przedstawimy możliwości inwestycyjne
  • Odpowiemy na Twoje pytania

    Strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA, obowiązuje Polityka Prywatności oraz Warunki Korzystania z Usług firmy Google.