Skip to content

Jak to działa?

Inwestując ze Śniadecki Investment, zarabiasz na projektach deweloperskich. Jednak tam, gdzie deweloper zaczyna najbardziej intensywne prace, Ty możesz odprężyć się i zacząć liczyć zyski – od 7% w skali roku.

Inwestor

  • Inwestuje swoje środki
  • Realizuje zysk ze sprzedaży

Deweloper

  • Inwestuje swoje środki
  • Realizuje zysk ze sprzedaży
  • Organizuje całość procesu inwestycyjnego
  • Odpowiada za promocję i sprzedaż

Kwestie formalne, uzyskanie pozwoleń, realizacja i nadzór nad pracami budowlanymi, działania marketingowe, poszukiwanie i obsługa klientów, w tym także w okresie rękojmi, czyli po zakończeniu inwestycji – to zupełnie Cię nie interesuje. Ty inwestujesz pieniądze i oczekujesz zysku.

Sylwester Śniadecki

Etapy Twojej inwestycji

Zawierasz umowę pożyczki lub nabywasz udziały w spółce celowej

FAZA WSTĘPNA
(3 MIESIĄCE)*

Co kwartał wypłacamy ustalony procent kwoty inwestycji

realizacja inwestycji, sprzedaż lokali
(18 miesięcy)*

Otrzymujesz zwrot pożyczki lub środki z wykupu udziałów

rozliczenie inwestycji
(3 miesiące)*
* przykładowy cykl inwestycji
Pożyczka czy nabycie udziałów?
Pożyczka czy nabycie udziałów? Zobacz, jakie oferujemy warianty inwestycji

Faza wstępna

Na tym etapie zawieramy umowy z większością inwestorów korzystających z usługi Śniadecki Investment. Dla Ciebie to początek inwestycji, ale z punktu widzenia projektu deweloperskiego, to ostatni etap długiego procesu przygotowań do rozpoczęcia budowy i sprzedaży.

W tym momencie spółka celowa nabyła już grunt, na którym realizowana będzie inwestycja – jeden z jej najważniejszych składników majątkowych.

Zakończyliśmy już także cały szereg prac zabezpieczających realizację inwestycji od strony administracyjnej.

Wreszcie, uzyskaliśmy także finansowanie w postaci kredytu bankowego, co oznacza, że biznes plan danej inwestycji został pozytywnie zweryfikowany przez bankowych specjalistów.

Faza realizacji inwestycji

Na tym etapie wcześniejsze plany stają się rzeczywistością. Ruszają prace na budowie, zaczyna się sprzedaż i promocja mieszkań.

Dla dewelopera jest to czas wytężonej pracy, dla Ciebie – okres, w którym co kwartał otrzymujesz zagwarantowane w umowie świadczenia:

  • odsetki – jeśli zawarłeś umowę pożyczki
  • zaliczki na poczet przyszłego wykupu udziałów – jeśli nabyłeś udziały w spółce celowej

Zarówno umowa pożyczki, jak i umowa spółki zapewnia Ci dochód od początku inwestycji. Niezależnie od tempa sprzedaży, co kwartał będziemy wypłacać Ci środki, zgodnie z ustaloną na początku inwestycji stopą zwrotu.

Stopa zwrotu jest stała w całym okresie inwestycji, a wypłacane Ci co kwartał środki są obliczane dokładnie tak, jak odsetki od lokaty.

Zamknięcie inwestycji

Po określonym z góry czasie, Śniadecki Development zwróci kwotę pożyczki lub odkupi od Ciebie udziały w spółce celowej. Dla każdego projektu inwestycyjnego ten czas może być inny, ale najczęściej wynosi około 2 lat.

Inwestycja w formie pożyczki

Śniadecki Development zwraca pożyczkę w wysokości nominalnej. Wcześniej wypłacone odsetki stanowią Twój zysk.

Inwestycja w formie nabycia udziałów

Śniadecki Development odkupuje od Ciebie udziały w spółce celowej. Wykup odbywa się poprzez realizację opcji sprzedaży, jaką wystawia Śniadecki Development równolegle z objęciem udziałów w spółce celowej.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą, aby dokładniej przybliżyć Ci naszą ofertę.

    Strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA, obowiązuje Polityka Prywatności oraz Warunki Korzystania z Usług firmy Google.