Skip to content

Tarasy nad Stawem: stan prac na przełom czerwca i lipca 2022

Rozpoczęte w lutym 2022 prace nad II etapem osiedla w podpoznańskich Owińskach, będącego podstawą Projektu Tarasy nad Stawem z oferty Śniadecki Investment, przebiegają bardzo sprawnie.

Osiedle Tarasy nad Stawem to 2-etapowy projekt deweloperski, który obejmuje budowę

  • w ramach I etapu: jednego „szeregowca” z 10 lokalami mieszkalnymi (budynek X)
  • w ramach II etapu (objętego ofertą Śniadecki Investment): dwóch „szeregowców”, w których łącznie znajdzie się 18 lokali mieszkalnych i 8 usługowych (budynki Y i U).

Budynek Y będzie mieścił wyłącznie lokale mieszkalne, budynek U – lokale usługowe na parterze i mieszkalne na dwóch wyższych kondygnacjach.

Do marca wylaliśmy fundamenty pod 3 pierwsze segmenty budynku U i rozpoczęliśmy wznoszenie murów, jednocześnie kontynuując prace związane z zamknięciem stanu zerowego w pozostałej części budynku U oraz budynku Y. W kwietniu, jeszcze przed zaoferowaniem możliwości inwestycji w Projekt Tarasy nad Stawem, w obu budynkach postawione zostały mury pierwszej kondygnacji.

Projekt Tarasy nad Stawem pojawił się w ofercie Śniadecki Investment w połowie maja 2022. Pod koniec kolejnego miesiąca oba budynki wznosiły się już na wysokość 2 kondygnacji, w budynku Y położyliśmy także stropy na 2. kondygnacji i rozpoczęliśmy prace związane z budową kolejnej.

Tarasy nad Stawem (II etap), bieżący stan zaawansowania prac, stan na 30.06.2022.