Skip to content

Kilka słów o najbliższych działaniach spółki…

Ostatni czas to intensywna praca projektowa oraz podejmowanie ważnych decyzji dla naszych nowych inwestycji, które już niedługo pojawią się w sprzedaży. Każdy krok wymaga długoterminowego spojrzenia oraz świadomych działań związanych z bezpieczeństwem, użytecznością oraz estetyką. Niemożliwym jest zaplanowanie wszystkich elementów w doskonały sposób, ale staramy się robić to jak najlepiej.

Osiedle Tuleckie w Gowarzewie, składające się z domów parterowych, cieszy się dużym zainteresowaniem, co umacnia nas w przekonaniu, że warto było poświęcić dużo czasu na dopracowanie wielu szczegółów projektu oraz odpowiednie zagospodarowanie osiedla jako całości. Pierwszy etap został już wyprzedany, są jednak jeszcze wolne lokale w drugim etapie, które będą oddane do użytku w marcu 2021 r.

Najbliższe inwestycje, które pojawią się w sprzedaży jeszcze w tym kwartale, to:

  • Osiedle Tarasy nad Stawem składające się domów w zabudowie szeregowej, położone w malowniczej miejscowości Owińska w gminie Czerwonak.
  • Parkowe Kuklice, składające się z 12 lokali w Kuklicach w pobliżu Wrocławia.
  • Kolejny etap inwestycji Osiedle Tuleckie w Gowarzewie, obejmujący budowę 4 szeregowców.
  • Zespół 12 domów w Gortatowie, będący przedłużeniem dotychczas powstającej inwestycji Nowe Gortatowo przy ul. Orkiszowej.

Jak zawsze szczególną uwagę zwracamy na zastosowanie odpowiednich materiałów budowlanych oraz funkcjonalność wnętrz lokali, dlatego ponownie zaprosiliśmy do współpracy najlepszych poznańskich architektów.

Zbliżające się restrykcje związane z wymaganymi parametrami przenikania ciepła przegród budowlanych sprawią, że nasze domy będą jeszcze bardziej ekologiczne. W związku z tym nasze inwestycje już teraz będą realizowane z wykorzystaniem ścian oraz dachów o zwiększonej grubości izolacji termicznej.

Budownictwo zrównoważone oraz niskoenergetyczne to kierunek, w którym chcemy się rozwijać. Nasi klienci to często osoby mające dość zatłoczonych ulic oraz zanieczyszczonego powietrza. Nowoczesne osiedla powstające na przedmieściach Poznania to rozsądna cenowo odpowiedź na potrzeby powiększającej się rodziny.