Skip to content

Osiedle Tuleckie – 50% oddane do użytku

Osiedle Tuleckie realizowane z ramienia Śniadecki Development od III kwartału 2019 roku w podpoznańskim Gowarzewie osiąga coraz lepsze wyniki. Do tej pory udało się oddać do użytku już połowę zaplanowanych w ramach projektu domów. Inwestor nie zwalnia tempa – III etap, który obejmuje kontynuację budowy mieszkań w domach szeregowych rozpoczyna się wiosną 2021.

Współpraca zwiększa szansę na sukces

 

Utrzymanie dobrego tempa prac na budowie możliwe jest nie tylko dzięki dobrze zorganizowanemu procesowi dopełnienia wszelkich formalności, nad czym czuwa zespół ekspertów z dziedzin prawa, finansów, sprzedaży i administracji. To także zasługa odpowiednio przygotowanej strategii, szerokiej sieci kontaktów i partnerstwa firmowego z wieloma wykonawcami usług. Odpowiedzialny jest za to Lider projektu oraz prezes Śniadecki Development jak i Śniadecki Investment Group, Sylwester Śniadecki. Kontrakty zawiązane z doświadczonymi fachowcami m.in. przedsiębiorstwem Dachy Sieja gwarantują bezproblemowe wykonanie powierzonych im zadań na czas.

Ze względu na zaplanowane w 2021 roku aktywny rozwój Śniadecki Development przy kolejnych pracach mających miejsce na Osiedlu Tuleckim zaangażowany ma być generalny wykonawca, którego wybór jest w toku. Osoby zainteresowane inwestycją w III etap Osiedla Tuleckiego zapraszamy na stronę

Postaw na bezpieczną inwestycję

Osiedle Tuleckie, które docelowo zostanie zamieszkane przez 76 rodzin to jedna z najstabilniejszych okazji inwestycyjnych oferowanych na poznańskim rynku nieruchomości. Wynika to nie tylko z nowoczesnego, komfortowego projektu poszczególnych budynków, który gwarantuje zainteresowanie potencjalnych nabywców. Przemawiają za tym również wyniki finansowe firmy oraz gwarantowana zadowalająca stopa zwrotu inwestycji, co udowodniła specyficzna sytuacja na rynku działań deweloperów mieszkaniowych podyktowana ogólnoświatową pandemią.

Szczegółowe informacje o projekcie znaleźć można na stronach:

Osiedle Tuleckie Szeregowce 

Osiedle Tuleckie Parterowe