Skip to content

Tarasy Nad Stawem coraz bliżej zakończenia

Inwestycja realizowana w podpoznańskich Owińskach rośnie w oczach. Obecnie prowadzone prace są na zaawansowanym etapie – aktualnie trwają czynności na pierwszej kondygnacji budynku. Przekazanie kluczy przyszłym mieszkańcom zaplanowane jest na III kwartał 2021.

Działanie zespołowe zapewnia wyższy standard

Imponujące tempo prac możliwe jest ze względu na realizację projektu deweloperskiego na zasadzie generalnego wykonawstwa. Dzięki tej metodzie każdy proces związany z kolejnym stadium budowy odbywa się we właściwym czasie, a jego nadzór jest zdecydowanie bardziej efektywny. Ma to również pozytywny wpływ na dobór wysokiej jakości materiałów, co zapewni użytkownikom komfortową codzienność i standard na lata.

 

 

Mieszkanie w Owińskach to dobra perspektywa

Tarasy Nad Stawem cieszą się dużą popularnością wśród klientów Śniadecki Development.
W aktywnej sprzedaży pozostało już tylko 3 z 10 lokali. Wpływ na tak dobry odbiór tego projektu deweloperskiego ma m.in. lokalizacja. Kompleks budynków położony jest bezpośrednio w sąsiedztwie stawu, zaś dobrze rozwinięta infrastruktura drogowa zapewnia łatwe skomunikowanie z Poznaniem.

W ramach I etapu Tarasów Nad Stawem powstaną mieszkania w domach szeregowych o metrażach 60 lub 105 m2. Lokale usytuowane na parterze mają przynależne ogrody dające możliwość zaaranżowania różnorodnych stref, zaś mieszkania położone na piętrze – przestronne balkony. Do każdego z nich przypisane są również miejsca parkingowe.
Dużym atutem tego projektu jest łatwość zmiany układu ścian, przez co projekt danego lokalu może być w pełni spersonalizowany.

 

 

Więcej szczegółów inwestycji można znaleźć na stronie