Skip to content

Budowa III etapu Osiedla Tuleckiego oficjalnie wystartowała

Sprawna organizacja pracy całego Zespołu oraz dopięcie wszelkich niezbędnych formalności przyniosły oczekiwany efekt. Realizacja kolejnej części Osiedla Tuleckiego ruszyła pełną parą. Inwestorzy, którzy zdecydują się na ulokowanie środków w tenże projekt deweloperski będą mogli cieszyć się 9%-owym zyskiem wypłacanym w systemie kwartalnym.

 

Fundamenty pierwszych budynków pojawiły się już na początku marca. W ramach III etapu powstanie 38 lokali mieszkalnych, które są doskonałą propozycją dla osób poszukujących „M” oscylującego pomiędzy mieszkaniem a domem. Dobrze przemyślane rozwiązania architektoniczne gwarantują kameralny charakter, dzięki czemu przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się prywatnością, której często brakuje w zabudowie wielorodzinnej. Dodatkowo do każdego z mieszkań przynależeć będą przestronne tarasy czy balkony, a sama okolica budynków oferuje rozległe tereny spacerowe. Zapewni to osobom żyjącym na Osiedlu Tuleckim możliwość aktywnego spędzania czasu w bliskości z naturą.

Co ważne, na terenie Osiedla Tuleckiego już niebawem rozpocznie się budowa lokalu usługowo-handlowego, który zapewni mieszkańcom komfortową codzienność.

Wszelkie szczegóły dotyczące systemu inwestowania w mieszkania szeregowe na Osiedlu Tuleckim znaleźć można tutaj