Skip to content

Osiedle Tuleckie – Szeregowce z kompletem inwestorów

Kolejny projekt nadzorowany przez Śniadecki Investment Group uzyskał wymagany kapitał. Budowa mieszkań o metrażach 62 i 73 m2 w domach szeregowych na Osiedlu Tuleckim rozpoczęła się na początku maca 2021.

– To wyjątkowy dla nas moment, kolejny etap flagowej inwestycji Śniadecki Development zyskał zaufanie naszych Partnerów, dzięki czemu realizacja projektu będzie jeszcze bardziej efektywna. Cieszymy się, że inwestorzy docenili potencjał w działalności naszej spółki. Mimo, że istniejemy dopiero od połowy 2020 roku, nasze doświadczenie i posiadana wiedza przesądziły o chęci zaangażowania się osób posiadających środki finansowe. Co najważniejsze, inwestycja zapewnia im realny, bezpieczny zysk bez względu na obecną skomplikowaną sytuację społeczno-gospodarczą – mówi Sylwester Śniadecki, prezes Śniadecki Investment Group.

Osiedle Tuleckie – Szeregowce docelowo obejmie budowę 44 lokali mieszkalnych, dedykowanych zwłaszcza osobom dynamicznym i chcącym łączyć życie z dala od miejskiego zgiełku wraz z pracą w pobliżu lub ścisłym centrum miejskiego ośrodka. To doskonała propozycja dla tych, którzy poszukują opcji pomiędzy domem jednorodzinnym, a mieszkaniem. Szczegóły dotyczące inwestycji można znaleźć na dedykowanej jej stronie.

Firmie w przeciągu ostatnich miesięcy udało się zgromadzić komplet inwestorów dla dwóch realizowanych z ramienia Śniadecki Development inwestycji. Pierwszą były Parkowe Kuklice powstające w niedalekiej odległości od Wrocławia, będące premierowym przedsięwzięciem na terenie województwa Dolnośląskiego. Potwierdza to, iż działalność Śniadecki Investment Group jest ciekawą, a przede wszystkim perspektywiczną alternatywą dla osób poszukujących nowoczesnych form inwestowania środków pieniężnych.