Skip to content

Wyniki sprzedaży za I kwartał 2021 w Śniadecki Development

Mamy prawdziwe powody do zadowolenia. Sprzedaż odnotowana w pierwszych trzech miesiącach 2021 roku potwierdza dobrą kondycję branży nieruchomości.

– Wynik 3,6 mln, jaki udało nam się osiągnąć, to niebagatelny sukces. Choć doskonale zdajemy sobie sprawę z wysokiego, utrzymującego się od pół roku popytu na rynku nieruchomości, obawialiśmy się wpływu pandemii – mówi prezes spółek Śniadecki Investment Group oraz Śniadecki Development, Sylwester Śniadecki.

Branża real estate zaskakująco dobrze radzi sobie z konsekwencjami, które są wynikiem wydarzeń ubiegłego roku. Mimo początkowo mało optymistycznych prognoz realizacja większości inwestycji nie odnotowała opóźnień. Nie wystąpiły również przerwy w dostawie materiałów, a dzięki stosowaniu wszelkich środków ostrożności – ekipy budowlane pracowały w niemalże niezmienionym harmonogramie.

– Nasz rezultat jest efektem intensywnej pracy nad zmianą perspektywy w kontekście sytuacji społeczno-gospodarczej, z jaką przyszło nam się zmierzyć. Bardziej niż kiedykolwiek wcześniej skupiliśmy się nad przygotowaniem oferty, która będzie w stanie zaspokoić potrzebę posiadania bezpiecznego miejsca, jakim jest własny dom czy mieszkanie – mówi Sylwester Śniadecki. – Każdy etap projektu naszych inwestycji był wielokrotnie konsultowany ze specjalistami zajmującymi się architekturą i budownictwem. Chcieliśmy zapewnić przyszłym mieszkańcom komfortową codzienność. Zwłaszcza w sytuacji, gdy dom stał się prawdziwym centrum dowodzenia – kontynuuje.

Tak dobry efekt sprzedażowy nie byłby jednak możliwy bez zaangażowania inwestorów, którzy również docenili nowoczesną formę inwestowania, jaką są osiedla domów jednorodzinnych bliźniaczych czy szeregowców. Zaangażowanie środków w projekt inwestycyjny Śniadecki Investment Group to dobra alternatywa na ochronę swojego kapitału przed wahaniami np. na rynku najmu nieruchomości.

– Wierzymy, że dzięki nowym pomysłom i zaangażowaniu naszego Zespołu utrzymamy tak dobre wyniki sprzedażowe w kolejnych kwartałach. Nowa siedziba biura, którą objęliśmy w kwietniu br. jest dla nas wyjątkowo inspirująca. Już niebawem zdradzimy szczegóły kolejnych projektów – mówi Lider obu przedsiębiorstw, Sylwester Śniadecki.

Aktualną ofertę inwestycyjną znaleźć można na stronie Śniadecki Development

Poszukujesz nieruchomości inwestycyjnej, aby pomnażać kapitał lub na własność? Sprawdź budynek usługowo-handlowy w Gowarzewie na Osiedlu Tuleckim